Reference

Individuální výuku s paní Fornůskovou velice doporučuji. Paní lektorka je skvělá :).

Od září 2020 žiji ve Švýcarsku a pod jejím vedením jsem se během půl roku posunula z úrovně  A1 (horko těžko jsem dala dohromady německou větu) až na úroveň B1 s úspěšným zakončením zkouškou TELC.

S výukou, která probíhala přes Skype, jsem byla velmi spokojena a také oceňuji vstřícnost, trpělivost a časovou flexibilitu – vždy jsme se s paní Fornůskovou domluvili, tak jak bylo potřeba. Výuka je pestrá, paní lektorka zapojuje spoustu různých forem cvičení a učebních materiálů, takže to není nudné biflování z učebnice. Paní lektorka rozhodně svým přístupen nikoho nenechá zahálet!

Jana Sokolová
St. Gallen, Švýcarsko
DE

Slečna Eva mě připravovala na B2 Certifikát. Na naše hodiny jsem se vždy těšila. Slečna Eva je velice milá, vstřícná, časově flexibilní, má vždy podnětné rady a smysl pro humor. Dokáže motivovat a díky tomu se z učení stane zábava. Hodiny byly kvalitní a vždy přizpůsobené mým potřebám. Až budu zase něco potřebovat, rozhodně se na ni obrátím 🙂 Díky za příjemnou výuku!

Michaela Eremiáošová
Kreuzlingen, Švýcarsko
DE

Veľmi rada by som sa podelila o skúsenosti s vyučovaním u slečny Evy.

Hodiny mávame pravidelne štyri krát do týždňa. Výučba sa týka nemeckého jazyka. Slečnu Evku som sa rozhodla osloviť na základe zlepšenia znalostí nemeckého jazyka. Priebeh hodiny je venovaný konverzácii, ale aj gramatike. Čo sa týka tematického zamerania,  hodiny sa dajú naplánovať aj individuálne podľa priania, podľa vašich požiadaviek, čo vidím ako veľké pozitívum.

Vyučovanie mi robí zabavu, ale aj radosť v jednom. Je to príjemne strávený čas. Ako veľké plus, ktoré veľmi oceňujem je ochota sa časovo prispôsobiť. Trpezlivosť je tiež na mieste. Milý a priateľsky prístup, ktorý je dnes nie vždy k nájdeniu. V hodinách mienim pokračovať a do budúcna sa už teším na výučbu ďalšieho cudzieho jazyka.

Pre všetkých, ktorí sa nevedia rozhodnúť: Nebudete ľutovať:)

Všetkým vrelo odporúčam.

Petra Tajbošová
Solothurn, Švýcarsko
DE

Hodiny slečny Fornůskové jsou rozmanité a zábavné. Způsob vedení hodin odpovídá mým specifickým schopnostem a požadavkům. Za dobu spolupráce můžu zřetelně zaznamenat komunikační posuny a méně ostychu při konverzaci v německém jazyce. Jsem také ráda za objasnění gramatických složek, kde mi některé věci doposud byly nejasné.

Klára Smudová
Konstanz, Německo
DE

Výuka je zábavná, slečna Eva mi všechno trpělivě vysvětlí, učení s ní mě baví, již jsem vyzkoušela i jiné lektory a pro mě zatím největší spokojenost, já mohu jen doporučit.

Ivana Požárová
Bern, Švýcarsko
DE

Najit dobrého lektora mi zabralo 3 měsíce. Myslím že jsem byla naročný student z důvodu práce ve Švýcarsku a už i tak v časovém presu. Slečna Fornůsková mě ujistila že to nějak vymyslíme a opravdu tomu tak bylo, že mi vyhověla v mých časových prostorech. Rozmluvila me během tří lekcí ☝️👌 takže pro mě opravdu skvělá zkušenost.

Veronika Demčáková
Landquart, Švýcarsko
DE

Se slečnou Evou jsem mívala pravidelné hodiny němčiny přes skype. Hodiny mi opravdu pomohly se posunout dále. Eva se často věnovala mým individuálním požadavkům a přizpůsobila se dle mých přání, popřípadě mi připravila nebo sehnala materiály k látce, kterou jsem potřebovala nebo podrobně vysvětlila gramatiku… a že to se mnou asi neměla moc lehké, jako lingvistka jsem často chtěla všemu dost do hloubky porozumět.

Alena Plháková
Pfaffenhofen an der Ilm, Německo
DE
Vyučovanie nemeckého jazyka môžem všetkým odporučiť. Hodiny sú veľmi dobre poskladané a konkrétne pre mňa aj v náväznosti vďaka individuálnemu ochotnému prístupu. Cena odpovedá kvalite, je to výborná investícia do vzdelania.
Michal Bozon
Arosa, Švýcarsko
DE
Jako úplný začátečník jsem se bála, že nenajdu lektora, který by byl ochotný do této výzvy se mnou jít. Naštěstí jsem narazila na Evu, která má se mnou tu trpělivost a ví, že ty začátky opravdu jednoduché nejsou :-).
Líbí se mi, že všechny hodiny jsou vždy připravované mně na míru. Se strukturou a obsahem hodin jsem velmi spokojená.
Děkuji za velmi milý a profesionální přístup
Michaela Vlčková
Zlín
DE

Vyucovanie môžem len skvelo odporučiť. Hodiny sú zábavné a dá sa vždy dohodnúť na čase výučby. Veľmi milý pristup 😊

Renáta Kocáková
München, Německo
DE

Na hodiny němčiny jsem k Evě docházela přibližně rok. Potřebovala jsem oprášit své znalosti němčiny ještě z dob studia na gymnáziu kvůli stěhování do zahraničí. Eva měla vždy připravené studijní poklady, dostala jsem doporučení, které knihy si pořídit nebo mne sama materiály zásobila. Domácí úkoly přizpůsobovala mé časové vytíženosti a komunikace probíhala naprosto bez problémů bez časových prodlev a férově. Oceňuji i časovou flexibilitu a ochotu. Vedení hodin odpovídalo mé představě – v klidném prostředí se zaměřením na všechny aspekty jazyka – gramatika, slovní zásoba, konverzace, písemný projev, ale například i tipy k přípravě na jazykový certifikát.

Jana Chromíková
Glarus, Švýcarsko
DE

Na angličtinu jsem začala docházet cca před 3 lety, kdy jsem neuměla anglicky ani jedno slovíčko. Slečna měla hodně trpělivosti a časově se snažila vyjít vstříc mým požadavkům. Nyní budu odjíždět do UK, kde si chci jazyk ještě zdokonalit. Můžu jen doporučit a to i pro úplné začátečníky.

Pavla Rachtavová
Basingstoke, Spojené království
EN

Se slečnou jsem velmi spokojená. Učí mě pravidelně již několik let. Stále mě motivuje a mi pomáhá posouvat znalosti angličtiny k mému vysněnému cíli. Je milá, přátelská a zachovává si profesionální přístup. Za sebe mohu jen doporučit.

Eva Šamajová
Olomouc
EN

Jsem velmi spokojen. Slečna je příjemná a učení němčiny je pro mě zábavou. Mohu jen vřele doporučit.

David Kašpárek
Přerov
DE

Eva mě vyučuje 1x týdně anglický jazyk. Její přístup je profesionální, trpělivý a přátelský. Hodinu má vždy připravenou, probíranou látku pečlivě vysvětlí, střídá gramatiku s konverzací. S výukou jsem spokojená a Evu určitě doporučuji.

Kateřina Würzová
Zlín
EN

Potřeboval jsem se začít učit německý jazyk z důvodu brzkého odjezdu do ciziny za prací. Dostal jsem doporučení od své dcery na Evu a již šestý měsíc v řadě se mnou má trpělivost, za což jsem vděčný.

Michal Děmčák
Landquart, Švýcarsko
DE

Na slečnu Evu jsem narazila náhodně a v tu chvíli to byla má jediná naděje.

Kdybych měla napsat všechna pozitiva, tak by to byla opravdu dlouhá slohovka. Proto tady zmíním jen pár bodů.

Slečna Eva je: velmi šikovná a moc milá, trpělivá a ochotná, vyjde vám vstříc, na hodiny s vámi je vždy připravená, za pár měsíců s ní jsem se dozvěděla a naučila více věcí, které jsem se nenaučila ani za 4 roky na mé SŠ, pokud vás AJ nebaví, je dost možné, že díky Evě vás bavit začne.

Ale hlavně! Její doučování funguje na domluvě, kdy vám vždy výjde vstříc, což tomu není tak u každého doučování! A nesmím zapomenout na to, že zkoušku jsem úspěšně zvládla! (2 pokusy předtím byly neúspěšné)! Tímto jí chci ještě jednou velmi poděkovat a určitě její doučování doporučuji!

Eliška Zvonková
Újezd
EN

Slečnu Evu velice doporučuji. Měla jsem u ní maturitní kurz, který mi velmi pomohl ať co se týče didaktických testů, tak i v konverzaci. Velmi mi pomohla nějak začít vůbec mluvit anglicky, jelikož to byl můj veliký problém. Když jsme narazily na něco v testu co se týče gramatiky, tak mi to vždy vysvětlila. Nadále u ní mám online hodiny a jsem velmi spokojená. 🙂

Kristýna Vočadlová
Otrokovice
EN

Eva mě vyučuje přes Skype. S výukou jsem velmi spokojená. Probíráme spolu věci do školy a témata k maturitě a vidím na sobě velké zlepšení, jak v komunikaci tak i v gramatice. Evu mohu jen doporučit.

Tereza Kočí
Liberec
EN

Evča pomáhá našim dětem s angličtinou už téměř rok. Moc oceňujeme profesionální přístup, který se jen tak nevidí. Hodiny mají svůj řád a co je důležité, naše děti výuka jazyků s Evčou baví, nemusíme je nutit a vidíme u nich pokrok. Nejdříve začínal u Evči náš Filip (12 let), který potřeboval pomoct s angličtinou při přechodu na víceleté gymnázium a postupně se přidala i Dita (10 let). Máme za sebou dobu koronavirovou, kdy výuka probíhala přes skype a ani s tím jsme neměli žádný problém, vše probíhalo bez problému a i to vidíme jako další velké plus, že my rodiče se můžeme na Evču 100% spolehnout. Pokud tedy hledáte dobrého parťáka na výuku angličtiny pro své děti, jste na správném místě. My se těšíme na další spolupráci po prázdninách.

Petra Navláčilová
Zlín
EN

Děkujeme za vstřícný přístup výuky angličtiny. Jsme velmi spokojeni po všech stránkách. Syn Lukáš má i lepší znalosti angličtiny ve škole. Jsme rádi, že jsme sl. Evu Fornůskovou měli možnost poznat. Můžeme jen vřele doporučit – tento precizní způsob výuky, komunikace a znalostí nám velmi vyhovuje.

 

Radka Vrlová
Zlín
EN

Eva chodí učit k nám domů mne i mou dceru a jsme s přístupem i způsobem výuky moc spokojené. Vždy se domlouváme na čem je třeba pracovat a Eva nám vždy připraví materiály dle dohody. S dcerou prochází i věci do školy a doplňuje další informace. Mohu jen doporučit.

Lenka Lokajová
Zlín
EN

Evu můžu jen doporučit, protože mě skvěle připravila k maturitní zkoušce. Její přístup byl profesionální a došlo ke značenému zlepšení mých studijních výsledků. Děkuji za trpělivost a přátelský přístup.

Anna Žišková
Uherské Hradiště
EN

S hodinami slečny Fornůskové jsem nadmíru spokojena. Líbí se mi, že se zaměřujeme na více částí (gramatika, konverzace…) Určitě zde vidím mé zlepšení od první hodiny

Miroslava Veselá
Brno
DE

Pravidelně navštěvuji Eviny hodiny. Studuji v Brně a hledala jsem na výuku němčiny zhruba 1,5 – 2hod. týdně někoho na výuku právě v okolí Brna, což je pro mě nejlépe dostupné. To, že jazyková vybavenost pro úspěšné další studium je na místě, mě přivedlo k tomu vyhledat ty nejlepší odkazy a reference, jednou z mála nejlépe hodnocených byla právě slečna Eva.

Slečna Eva mi nastínila plán, podle kterého bychom pracovaly. Během výuky jsem vždy po všech stránkách velmi spokojená, vždy si vycházíme vstříc časově, a hlavně se vždy zaměříme i na látku, se kterou mám zrovna ve škole problém a potřebovala bych ji vysvětlit. Hlavním výsledkem je to, že jsem se v německém jazyku zlepšila, a to i ve škole.Teď, na zdravotnickém lyceu, jsem jednou z nejlepších žáků v jazyce německém. Samotný základ jsem získala hlavně z našich lekcí, ale také vlastní prací i ve škole.

Tímto chci říci, že jsem vysledovala velké zlepšení, a rozhodně nelituji, že jsem se rozhodla právě pro slečnu Evu, právě naopak. S čistým svědomím ji určitě můžu doporučit jako skvělou lektorku, spolehlivého člověka a empatickou osobnost.

Děkuji za tvůj čas.

Valentina Horáková
Brno
DE

Doučování mi moc pomohlo při přípravě na maturitu. Přátelský přístup, časová flexibilita. Vše probíhalo v pořádku a maturitu jsem zvládl na výbornou. V budoucnu se určitě zase ozvu.

Zdeněk Ředina
Zlín
EN

S výukou anglického jazyka u Evy jsem velmi spokojena. Vždy je na hodiny připravena, střídá vhodně  gramatiku s konverzací. Mohu jen  doporučit.

Jana Trnová
Brno
EN

Chtěl bych vřele doporučit slečnu Fornůskovou. Slečna je příjemná, ochotná a hlavně naučí. Má neuvěřitelnou trpělivost.

Petr Rachtava
Holešov
EN