Reference

Výuka je zábavná, slečna Eva mi všechno trpělivě vysvětlí, učení s ní mě baví, již jsem vyzkoušela i jiné lektory a pro mě zatím největší spokojenost, já mohu jen doporučit.

Ivana Požárová
Bern
DE

Hodiny slečny Fornůskové jsou rozmanité a zábavné. Způsob vedení hodin odpovídá mým specifickým schopnostem a požadavkům. Za dobu doučování můžu zřetelně zaznamenat komunikační posuny a méně ostychu při konverzaci v německém jazyce. Jsem také ráda za objasnění gramatických složek, kde mi některé věci doposud byly nejasné.

Klára Smudová
Konstanz
DE

Najit dobrého lektora mi zabralo 3 měsíce. Myslím že jsem byla naročný student z důvodu práce ve Švýcarsku a už i tak v časovém presu. Slečna Fornůsková mě ujistila že to nějak vymyslíme a opravdu tomu tak bylo, že mi vyhověla v mých časových prostorech. Rozmluvila me během tří lekcí ☝️👌 takže pro mě opravdu skvělá zkušenost.

Veronika Demčáková
Landquart
DE

Se slečnou Evou jsem mívala pravidelné hodiny němčiny přes skype. Hodiny mi opravdu pomohly se posunout dále. Eva se často věnovala mým individuálním požadavkům a přizpůsobila se dle mých přání, popřípadě mi připravila nebo sehnala materiály k látce, kterou jsem potřebovala nebo podrobně vysvětlila gramatiku… a že to se mnou asi neměla moc lehké, jako lingvistka jsem často chtěla všemu dost do hloubky porozumět.

Alena Plháková
Pfaffenhofen an der Ilm
DE
Jako úplný začátečník jsem se bála, že nenajdu lektora, který by byl ochotný do této výzvy se mnou jít. Naštěstí jsem narazila na Evu, která má se mnou tu trpělivost a ví, že ty začátky opravdu jednoduché nejsou :-).
Líbí se mi, že všechny hodiny jsou vždy připravované mně na míru. Se strukturou a obsahem hodin jsem velmi spokojená.
Děkuji za velmi milý a profesionální přístup
Michaela Vlčková
Zlín
DE

Vyucovanie môžem len skvelo odporučiť. Hodiny sú zábavné a dá sa vždy dohodnúť na čase výučby. Veľmi milý pristup 😊

Renáta Kocáková
München
DE

Na doučování němčiny jsem k Evce docházela přibližně rok. Potřebovala jsem oprášit své znalosti němčiny ještě z dob studia na gymnáziu kvůli stěhování do zahraničí. Evka měla vždy připravené studijní poklady, dostala jsem doporučení, které knihy si pořídit nebo mne sama materiály zásobila. Domácí úkoly přizpůsobovala mé časové vytíženosti a komunikace probíhala naprosto bez problémů bez časových prodlev a férově. Oceňuji i časovou flexibilitu a ochotu. Vedení hodin odpovídalo mé představě – v klidném prostředí se zaměřením na všechny aspekty jazyka – gramatika, slovní zásoba, konverzace, písemný projev, ale například i tipy k přípravě na jazykový certifikát.

Jana Chromíková
Glarus
DE

Na angličtinu jsem začala docházet cca před 3 lety, kdy jsem neuměla anglicky ani jedno slovíčko. Slečna měla hodně trpělivosti a časově se snažila vyjít vstříc mým požadavkům. Nyní budu odjíždět do UK, kde si chci jazyk ještě zdokonalit. Můžu jen doporučit a to i pro úplné začátečníky.

Pavla Rachtavová
EN

Se slečnou jsem velmi spokojená. Učí mě pravidelně již několik let. Stále mě motivuje a mi pomáhá posouvat znalosti angličtiny k mému vysněnému cíli. Je milá, přátelská a zachovává si profesionální přístup. Za sebe mohu jen doporučit.

Eva Šamajová
Olomouc
EN

Jsem velmi spokojen. Slečna je příjemná a učení němčiny je pro mě zábavou. Mohu jen vřele doporučit.

David Kašpárek
Přerov
DE

Eva mě vyučuje 1x týdně anglický jazyk. Její přístup je profesionální, trpělivý a přátelský. Hodinu má vždy připravenou, probíranou látku pečlivě vysvětlí, střídá gramatiku s konverzací. S výukou jsem spokojená a Evu určitě doporučuji.

Kateřina Würzová
Zlín
EN

Pravidelně navštěvuji Eviny hodiny. Studuji v Brně a hledala jsem na doučování zhruba 1,5 – 2hod. týdně někoho na výuku právě v okolí Brna, což je pro mě nejlépe dostupné. To, že jazyková vybavenost pro úspěšné další studium je na místě, mě přivedlo k tomu vyhledat ty nejlepší odkazy a reference, jednou z mála nejlépe hodnocených byla právě slečna Eva.

Slečna Eva mi nastínila plán, podle kterého bychom pracovaly. Během výuky jsem vždy po všech stránkách velmi spokojená, vždy si vycházíme vstříc časově, a hlavně se vždy zaměříme i na látku, se kterou mám zrovna ve škole problém a potřebovala bych ji vysvětlit. Hlavním výsledkem je to, že jsem se v německém jazyku zlepšila, a to i ve škole.Teď, na zdravotnickém lyceu, jsem jednou z nejlepších žáků v jazyce německém. Samotný základ jsem získala hlavně z doučování, ale také vlastní prací i ve škole.

Tímto chci říci, že jsem vysledovala velké zlepšení, a rozhodně nelituji, že jsem se rozhodla právě pro slečnu Evu, právě naopak. S čistým svědomím ji určitě můžu doporučit jako skvělou lektorku, spolehlivého člověka a empatickou osobnost.

Děkuji za tvůj čas.

Valentina Horáková
Brno
DE

Potřeboval jsem se začít učit německý jazyk z důvodu brzkého odjezdu do ciziny za prací. Dostal jsem doporučení od své dcery na Evu a již šestý měsíc v řadě se mnou má trpělivost, za což jsem vděčný.

Michal Děmčák
Landquart
DE

Na slečnu Evu jsem narazila náhodně a v tu chvíli to byla má jediná naděje.

Kdybych měla napsat všechna pozitiva, tak by to byla opravdu dlouhá slohovka. Proto tady zmíním jen pár bodů.

Slečna Eva je: velmi šikovná a moc milá, trpělivá a ochotná, vyjde vám vstříc, na hodiny s vámi je vždy připravená, za pár měsíců s ní jsem se dozvěděla a naučila více věcí, které jsem se nenaučila ani za 4 roky na mé SŠ, pokud vás AJ nebaví, je dost možné, že díky Evě vás bavit začne.

Ale hlavně! Její doučování funguje na domluvě, kdy vám vždy výjde vstříc, což tomu není tak u každého doučování! A nesmím zapomenout na to, že zkoušku jsem úspěšně zvládla! (2 pokusy předtím byly neúspěšné)! Tímto jí chci ještě jednou velmi poděkovat a určitě její doučování doporučuji!

Eliška Zvonková
Újezd
EN

Eva mě vyučuje přes Skype. S výukou jsem velmi spokojená. Probíráme spolu věci do školy a témata k maturitě a vidím na sobě velké zlepšení, jak v komunikaci tak i v gramatice. Evu mohu jen doporučit.

Tereza Kočí
Liberec
EN

Evča pomáhá našim dětem s angličtinou už téměř rok. Moc oceňujeme profesionální přístup, který se jen tak nevidí. Hodiny mají svůj řád a co je důležité, naše děti výuka jazyků s Evčou baví, nemusíme je nutit a vidíme u nich pokrok. Nejdříve začínal u Evči náš Filip (12 let), který potřeboval pomoct s angličtinou při přechodu na víceleté gymnázium a postupně se přidala i Dita (10 let). Máme za sebou dobu koronavirovou, kdy výuka probíhala přes skype a ani s tím jsme neměli žádný problém, vše probíhalo bez problému a i to vidíme jako další velké plus, že my rodiče se můžeme na Evču 100% spolehnout. Pokud tedy hledáte dobrého parťáka na výuku angličtiny pro své děti, jste na správném místě. My se těšíme na další spolupráci po prázdninách.

Petra Navláčilová
Zlín
EN

Děkujeme za vstřícný přístup výuky angličtiny. Jsme velmi spokojeni po všech stránkách. Syn Lukáš má i lepší znalosti angličtiny ve škole. Jsme rádi, že jsme sl. Evu Fornůskovou měli možnost poznat. Můžeme jen vřele doporučit – tento precizní způsob výuky, komunikace a znalostí nám velmi vyhovuje.

 

Radka Vrlová
Zlín
EN

Eva chodí učit k nám domů mne i mou dceru a jsme s přístupem i způsobem výuky moc spokojené. Vždy se domlouváme na čem je třeba pracovat a Eva nám vždy připraví materiály dle dohody. S dcerou prochází i věci do školy a doplňuje další informace. Mohu jen doporučit.

Lenka Lokajová
Zlín
EN

Evu můžu jen doporučit, protože mě skvěle připravila k maturitní zkoušce. Její přístup byl profesionální a došlo ke značenému zlepšení mých studijních výsledků. Děkuji za trpělivost a přátelský přístup.

Anna Žišková
Uherské Hradiště
EN

S hodinami slečny Fornůskové jsem nadmíru spokojena. Líbí se mi, že se zaměřujeme na více částí (gramatika, konverzace…) Určitě zde vidím mé zlepšení od první hodiny

Miroslava Veselá
Brno
DE

Doučování mi moc pomohlo při přípravě na maturitu. Přátelský přístup, časová flexibilita. Vše probíhalo v pořádku a maturitu jsem zvládl na výbornou. V budoucnu se určitě zase ozvu.

Zdeněk Ředina
Zlín
EN

S výukou anglického jazyka u Evy jsem velmi spokojena. Vždy je na hodiny připravena, střídá vhodně  gramatiku s konverzací. Mohu jen  doporučit.

Jana Trnová
Brno
EN

Chtěl bych vřele doporučit slečnu Fornůskovou. Slečna je příjemná, ochotná a hlavně naučí. Má neuvěřitelnou trpělivost.

Petr Rachtava
Holešov
EN

K Evě chodím zatím krátce, ale jsem spokojená. Líbí se mi její přístup a hlavně trpělivost, kterou se mnou má.

Zuzana Jurčíková
Zlín
EN

S doučováním jsem velmi spokojená. Evča je velmi příjemná, ochotná a hlavně vše dobře vysvětlí.

Michaela Daňková
Zlín
EN